3. kolo divize semiauto
1. Lolani
2. Bulánci
3. Tož Tož

Třetí kolo Olomoucké paintballové ligy odehrály v neděli 23.8.2009 čtyry týmy. Rozhodčí pískající ligu se shodli, že úroveň hry všech týmů šla od prvního kola nahoru, čemuž jsou důkazem daleko zajímavější akce a celkové zrychlení her.
I v tomto kole zvítězil tým Lolanů a nejlepším hráčem byl vyhlášen hráč téhož týmu Miroslav Lukáš.

6. Drsní tygři

Sportovci klubu odpůrců používání fosilních paliv a následné recyklace popela vzniklého tímto způsobem - Tým z členů PGO se prvního místa vzdal.

Druhého kola OPL se v neděli 19.7.2009 zúčastnilo 7 týmů a to i přes nepřízeň počasí. Celý turnaj se odehrál v pohodové atmosféře, k čemuž přispěli především hráči svojí hrou fair play. Vítězným týmem se stali Lolani a nejlepším hráčem byl vyhlášen teprve třináctiletý Pepa z Bulánků. Mrkněte se na fotky. Na pimbááálll Ruman

1.kolo divize semiauto
1. Tož Tož
2. Kačeři
3. Lolani
4. Easy Targets

Čističi van der postova elektrického generátoru - Vzhledm k dlouholetým zkušenostem hráčů, se nakonec tento tým prvního místa vzdal a výsledek tudíž nebude započítán do celkových výsledků ligy.